Účetnictví, daňové a ekonomické poradenství Karlovy Vary

Věnujte se Vašemu businessu a my se postaráme o vše ostatní.

Účetnictví, daňové a ekonomické poradenství Karlovy Vary

Společnost KV KONTO, s.r.o., - Karlovy Vary působí na trhu od začátku 90-tých let. Našim klientům poskytujeme komplexní účetní, daňový, ekonomický, finanční a právní servis. Jsme jednou z největších poradenských firem v oboru financí a účetnictví v karlovarském regionu.

Našich služeb v oblasti účetnictvíekonomického a daňového poradenství využívají právnické i fyzické osoby z podnikatelské, ale i neziskové sféry. Za dlouhou dobu působení na českém trhu jsme se věnovali prakticky všem oborům podnikání, proto si dovolujeme směle tvrdit, že nás už nic nemůže překvapit. Disponujeme týmem zkušených účetních a daňových expertů se zkušenostmi ze zahraničí, kteří plynně ovládají anglický a ruský jazyk.

Více

Dokážeme se postarat o vše potřebné od založení společnostiregistrace na všech příslušných úřadech a vyhledání vhodných investičních příležitostí přes zařízení nejrůznějších povolení, vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání až po asistenci v komunikaci s bankou, finančními úřady a jinými orgány. Můžete se na nás obrátit, i když nepůsobíte v Karlových Varech.

Společnost KV KONTO, s.r.o., je evidovaná Komorou daňových poradců ČR na seznamu právnických osob vykonávajících daňové poradenství. Jako taková se při poskytování služeb daňového poradenství musí řídit zákonem č. 523/1992 Sb., o daňovém poradenství a KDP ČR, a Stanovami Komory. Společnost je tak mj. po celou dobu výkonu daňového poradenství pojištěna (aktuálně u pojišťovny Allianz). Za případnou námi způsobenou škodu tak ručí pojišťovna (až do výše 5 mio Kč).

Společnost KV KONTO je přihlášena k etickému kodexu Komory daňových poradců ČR. I tato skutečnost dává našim klientům záruku vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Daňové poradenství a účetnictví jsou naše specialita. Svěřte starosti o ně KV KONTU a věnujte se výhradně svému podnikání!

Proč si vybrat nás

Tradice, která zavazuje

Tradice, která zavazuje

Společnost KV KONTO na našem trhu působí od počátku 90-tých let.

Individuální přístup

Individuální přístup

Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, abychom plně zohlednili jeho specifickou situaci.

Tým zkušených odborníků

Tým zkušených odborníků

Jsme tým účetních a daňových expertů se zkušenostmi ze zahraničí.